درباره

درباره شرکت ما

حامیان صنعت شامل یک گروه از کارکنان حرفه‌ای و با تجربه, با اشتیاق برای بازگرداندن صندلی های اداری قدیمی به زندگی است.

تیم ما بیش از 20 سال تجربه در تعمیر صندلی های اداری دارد و اکنون با ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری در محل این افتخار را دارد که مورد اعتماد شما مشتریان عزیز باشد.

بازسازی صندلی های اداری دفتر شما، کسب و کار ما است. هنگامی که قطعه ای از صندلی شکسته شده باشد صندلی برای شما غیر قابل استفاده می شود و شما تصمیم می گیرید که صندلی را دور بیندازید, اما ما به شما توصیه می کنیم که قبل از هر تصمیمی در مورد صندلی آسیب دیده با ما تماس بگیرید تا تکنسین های ما در محل کار شما حاضر شوند و صندلی را تعمیر یا بازسازی کنند.

بنابراین، قبل از اینکه تصمیم بگیرید صندلی اداری مورد علاقه خود را دور بیندازید با حامیان صنعت تماس بگیرید ، زیرا ممکن است جک یا چرخ ها به درستی کار نمی کنند و یا پایه شکسته شده باشد و فقط یک سرویس ساده یا جایگزینی جزئی نیاز باشد!!

ما به شما یک پاسخ صادقانه می‌دهیم که آیا صندلی غیر قابل تعمیر است و یا فقط نیاز به تعمیرات جزئی دارد.ما در ارائه خدمات سریع تعمیر صندلی اداری و تحویل فوری توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب کنیم و به همین دلیل به بالاترین سطح تعمیرات تخصصی صندلی اداری در تهران رسیده ایم.

آمار و ارقام

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

22+سال تجربه
12کارشناس مجرب
5جایزه دریافتی
940+مشتری راضی