تعمیر جک صندلی اداری

 

تعمیر جک صندلی یکی از خدمات تعمیرکاران صندلی می باشد . در ابتدا بپردازیم به اینکه جک صندلی چیست ؟

 

جک صندلی اداری چیست ؟

جک گازی صندلی اداری ، یک قطعه مرکب هیدرولیکی پنوماتیکی قابل تنظیم است و از سیلندر فشار ، پیستون و میله میانی ، به همراه فیتینگ های مناسب انتهایی تشکیل شده است.

 

جک صندلی اداری در نشست پیدا کردن صندلی

در ابتدا با دیدن نشست صندلی اداری شاید ذهنیتتان برود به سمتی که نیاز به تعمیر صندلی اداری دارید در صورتی که این ذهنیت اشتباه است و ربط چندانی به تعمیر جک صندلی اداری پیدا نمی کند.

دلیل نشست صندلی برمی گردد به خالی شدن سیلندر گاز موجود در محفظه ی پیستون که با فشار بالای خود باعث بالا نگه داشته شدن صندلی شده است و اکنون با خالی شدن آن دیگر صندلی در حالتی که باید بایستد ، نمی ایستد و مرتبا نشست پیدا می کند.

زمانی که این مشکل برای صندلی شما بوجود می آید و شما به تعمیرکار صندلی برای انجام تعمیر صندلی اداری مراجعه می کنید یک تعمیرکار تخصصی می تواند در عرض چند ثانیه سیلندر خراب را برای شما تعویض کرده و با یک سیلندر جدید جایگزین کند.

 

برای تعمیر صندلی اداری چگونه بخش های مختلف صندلی را از هم جدا کنیم ؟

زمانی که شما برای تعمیر صندلی اداری اقدام می کنید تعمیرکار صندلی اول تلاش می کند که با نگاه اول ، چک ابتدایی کند تا مشکل اصلی را پیدا کرده و تشخیص دهد و بعد از آن برای تعمیر صندلی اداری بخش های مختلف را از هم جدا کرده و کار تعمیر صندلی را شروع کند.

تعمیرکار صندلی در زمان تعمیر صندلی اداری باید به نحوه باز کردن قطعات مختلف صندلی دقت کند .

برای بازکردن و جدا کردن بخش های متفاوت صندلی برای این که صندلی آسیب نبیند و برای جلوگیری از وارد  شدن فشار بر روی پایه های صندلی آن را برمی گردانند و در حالت برگردانده شده اجزای صندلی را از هم جدا می کنند.

 

نکاتی برای تعمیر جک صندلی اداری

در تعمیر جک صندلی اداری روندی که اتفاق می افتد این است که تعمیرکاران قطعات خراب و مشکل ساز را ، شناسایی کرده و قطعاتی سالم و با کیفیت را جایگزین آن ها می کنند.

انتخاب این قطعات بسیار مهم و پر اهمیت است  .

این قطعات باید از قطعات اصلی همان برند صندلی اداری و از قطعات با کیفیت در بازار انتخاب شوند.

اصلا نباید در تعمیر صندلی از قطعات تقلبی و یا قطعاتی که در درجه چندم می باشد  استفاده شود و این اطمینان از این که تعمیر صندلی درست با قطعات استفاده شده با کیفیت را به تعمیر صندلی تکنیکال صنعت بسپارید .

 

انواع جک صندلی

جک صندلی اداری به چهار اندازه مختلف وجود دارد:

1.جک ۱۰ سانت برای صندلی های مدیریتی

2.جک ۱۲ سانتی برای صندلی های کارمندی

3.جک ۲۱ سانت برای صندلی های دندانپزشکی و نگهبانی

4.جک ۲۷ سانت برای صندلی های اپن آشپزخانه ، که در سه مدل چین ، تایوان و کره عرضه می گردد.

یکی دیگر از اعمال مهمی که جک انجام می دهد و معمولا ما از آن آگاهی  نداریم و فکر می کنیم که این کار توسط پایه ی صندلی انجام می گیرد ، عمل چرخشی دایره وار و ۳۶۰ درجه ی صندلی است که دو استوانه ی جک درهم می چرخند و این امکان را به استفاده کننده از صندلی  می دهند که پایه صندلی را مجزا بچرخاند و یا خود صندلی را بچرخاند .

 

.