با نوسانات قیمت بازار بیشتر مردم رو به سمت تعمیرات لوازم خود آورده اند ، از تجهیزات الکترونیکی تا مبلمان اداری و غیره که بسیار از لحاظ مالی مقرون به صرفه تر میباشد . اما مسئله اصلی اینجاست که بیشتر کسب و کارهایی که ادعای تعمیر لوازم اداری را دارند ، بجای تعمیر بیشتر به تعویض قطعات و لوازم میپردازند که این از ناواردی و تعمیرکار نبودن این افراد میباشد .

شما در صورتی که افراد تعمیرکار را ببینید متوجه میشوید میتوانند هرچیزی را در تخصص خود زنده کنند چرا که از اطلاعات کافی در موارد مختلف باخبر هستند ، مثلا انواع چسب ها را به خوبی میشناسند و یا طریقه کار کردن قطعات مکانیکی را کاملا آشنایی دارند و حتی میتوانند لوازم اداری را خودشان از نو تولید کنند .

 

تعمیرات انواع مبلمان اداری

  • میز مدیریتی
  • میز کارمندی
  • میز کنفرانس
  • میز کانتر
  • میز کامپیوتر کارشناسی
  • صندلی اداری
  • صندلی مدیریتی چرخدار
  • صندلی کنفرانس با پایه ثابت
  • صندلی کارمندی

 

اینگونه افراد وقتی به تعمیرکار بودن خود ( نه تعویض کار ) افتخار میکنند یعنی هر طور شده با کمترین هزینه محصول فرسوده یا خراب شما را بازسازی مینمایند که احتمال ادامه فعالیت آن وسیله تا سالها وجود دارد . تعویض کردن قطعات فقط در موارد خاص و استثنا باید اتفاق بیوفتد ولی در بازار امروز بیشتر به تعویض میپردازند تا تعمیرات .

برای مثال اگر پارچه یا چرم روکش مبلی فرسوده شده احتمالا یک تعمیرکار وارد آن را از مبل جدا کرده و پشت آن را با پارچه دیگری محافظت میکند تا عمر آن چند برابر بشود و یا با رفو کردن تخصصی آن را نو میسازد . همچنین اگر صندلی اداری شما از لحاظ فنی دچار اشکالاتی باشد مانند خالی کردن هوا و کمپرس باد افزایش ارتفاع به ناگهان ، میتواند با باز کردن تمامی قطعات و صرف وقت بیشتر اشکال را مرتفع کند .

 

اما بسیاری از تعمیرکاران کل قطعه را تعویض میکنند و خب قطعا بسیار زمان کمتری میبرد و هزینه بالاتری شاید در حدود یک صندلی ادرای نو را بخواهد . مثال دیگر در مورد میز مدیریتی یا میز کارمندی که دچار زدگی هایی در اطراف شده اما همچنان جلال و جبروت خود را دارد یا شاید شما خاطرات بسیار شیرین و زیادی با آن میز مدیریتی دارید و نمیخواهید یک میز نو خریداری کنید .

در این صورت تعمیر کار متخصص در مرمت محصولات چوبی ، فلزی و غیره میتواند در محل شما و یا در صورت نیاز در کارگاه مخصوص آن را بهبود بخشد و حتی از لحاظ رنگ و رو به آن برسد که مثل یک میز نو جلوه نماید . برای درخواست مشاوره رایگان در زمینه تعمیرات لوازم اداری از صندلی مدیریتی تا میز کارمندی و حتی پارتیشن و غیره میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

این مجموعه تمامی خدمات مرتبط به تجهیزات اداری از جمله فروش برندهای معتبر مانند جلیس ، نیلپر ، برندبرتر ، اروند ، هلگر و غیره تا تعمیرات تخصصی هر یک را با تماس شما در سراسر ایران پهناور ارائه مینماید .